Květen

Velectění fanoušci řádků našich,

zdravíme vás napředposledy v tomto roce a naposledy v plném počtu, neb naši tři žáci Tom, Petr a Verča v těchto dnech zakončují studium v praktické, polovinu mají zdárně za sebou a ještě je čeká ústní zkouška.

Nic, to je ale budoucnost, pohleďme spíše na časy minulé, na zážitky květnové. Ty nesly se nejen v duchu opakování a přípravy na závěrečné zkoušky. Ale nejen studiem živ je student, i radosti jsme si užili. Zajeli jsme opět potrénovat na atletický stadion, vyladit formu na atletický Parapohár, který nás brzy čeká. Se třídou jsme byli fandit ve škole Svítání a podpořit výběr žáků ve florbalovém klání. Fandili jsme tak vehementně, že žáci naší školy vybojovali bronzovou medaili a cenu za nejlepšího brankáře.

Ale co nejvíc, všechny tři třídy praktické školy dvouleté díky naší paní asistentce Elišce měly možnost vyrazit vlakem do Olomouce, kde na nás čekala tři patra zábavy v Pevnosti poznání – příroda, tma a světlo, lidské tělo, historie, vojenské strategie, rébusy a tak dál. Jestli jste tam ještě nebyli, určitě zajeďte, stojí to za to!

Milí naši, žijte si se sluncem v zádech, občas zkropeni červnovým dáždikem.

My z praktické druhé zdravíme!